Kullanım Koşulları

ŞARTLARIN KABUL EDİLMESİ

BANVİT'in size sunduğu hizmetler, aşağıdaki Kullanım Şartları'na tabidir. BANVİT, bu Kullanım Şartları'nı tarafınıza herhangi bir bildirimde bulunmaksızın herhangi bir zamanda güncelleme hakkına sahiptir. Bu Kullanım Şartları'nın en güncel haline, internet sitemizin en altında yer alan "Kullanım Şartları" bağlantısını tıklayarak erişebilirsiniz.

BU WEB SİTESİNDE BULUNAN İÇERİKLERE VE HİZMETLERE İLİŞKİN BİLDİRİMLER

HİÇBİR DURUMDA BANVİT VE/VEYA İLGİLİ TEDARİKÇİLERİ, İŞBU İNTERNET SİTESİ ÜZERİNDEN SAĞLANAN BİLGİLERİN VE HİZMETLERİN TEDARİĞİNDEN VEYA SUNULAMAMASINDAN KAYNAKLANAN VEYA BUNLARLA İLGİLİ OLAN KULLANIM, VERİ VE KAR KAYBINDAN, İSTER BİR SÖZLEŞME ÇERÇEVESİNDE İSTER BİR İHMALDEN VEYA BİR BAŞKA HAKSIZ FİİLDEN KAYNAKLANAN HERHANGİ BİR ÖZEL, DOLAYLI VEYA ARIZİ HASARDAN VEYA BAŞKA HERHANGİ BİR HASARDAN SORUMLU OLMAYACAKTIR.

ÜYE HESABI, ŞİFRESİ VE GÜVENLİĞİ

Eğer Hizmetler'den herhangi biri için bir hesap açılması gerekiyorsa bu kayıt sürecini bize ilgili kayıt formunda belirtildiği şekilde en güncel, eksiksiz ve doğru bilgileri sunarak tamamlamalısınız. Ayrıca, erişim hakkına sahip olduğunuz posta kutusunun e-posta adresi olan bir kullanıcı adı da seçeceksiniz. Şifrenizin ve hesabınızın gizliliğini korumaktan tamamen sorumlusunuz. Ayrıca, hesabınız çerçevesinde gerçekleşen her tür faaliyetten de sorumlusunuz. Hesabınızın herhangi bir şekilde yetkisiz kullanılması halinde veya herhangi bir güvenlik ihlali durumunda BANVİT'i en kısa zamanda bilgilendirmeyi de kabul etmektesiniz. BANVİT, şifrenizi veya hesabınızı, bilginiz dahilinde olsun ya da olmasın, bir başkasının kullanmasından kaynaklanabilecek herhangi bir kayıptan sorumlu olmayacaktır. Ancak, hesabınızı veya şifrenizi bir başkasının kullanması nedeniyle BANVİT'in veya bir başkasının maruz kalabileceği zararlardan siz sorumlu olacaksınız. Herhangi bir zamanda bir başkasının hesabını o hesabın sahibinin izni olmadan kullanamazsınız.

ÜÇÜNCÜ ŞAHIS SİTELERİNE BAĞLANTILAR

BU ALANDAKİ BAĞLANTILARA TIKLARSANIZ, BANVİT'iN SİTESİNİ TERK ETMİŞ OLACAKSINIZ. BAĞLANTI VERİLEN SİTELER, BANVİT'iN KONTROLÜ ALTINDA OLMADIĞI GİBİ, 5651 SAYILI KANUN UYARINCA BANVİT'E BAĞLANTI VERİLEN HERHANGİ BİR SİTENİN BAĞLANTI VERİLMİŞ SİTELERİN İÇERİKLERİNDEN VEYA BU SİTELERDEKİ HER TÜR DEĞİŞİKLİK VEYA GÜNCELLEMELERİNDEN DE SORUMLU OLMAYACAKTIR. BANVİT, BAĞLANTI VERİLMİŞ HERHANGİ BİR SİTEDEN ALINMIŞ HERHANGİ BİR WEB YAYININDAN VEYA BAŞKA HERHANGİ BİR İLETİ ŞEKLİNDEN DE SORUMLU DEĞİLDİR. BANVİT, BU BAĞLANTILARI SADECE SİZE KOLAYLIK OLMASI AMACIYLA VERMEKTEDİR VE BU TÜR HERHANGİ BİR BAĞLANTININ BU SİTEDE YER ALMASI, BANVİT'iN BU SİTEDEN SORUMLU OLACAĞI ANLAMINA GELMEMEKTEDİR.

TELİF HAKKI VE TİCARİ MARKALAR

Bu internet sitesinin ve içeriğinin tüm hakları Banvit A.Ş.’ye aittir. BANVİT, Banvit A.Ş’nin tescilli markasıdır. BANVİT ürünlerini ve hizmetlerini tanımlayan diğer isimler, logo, simge ve işaretler BANVİT firmasının ticari markalarıdır ve BANVİT’in önceden yazılı izni alınmadan kullanılamaz. Belirtilen diğer ürün ve firma isimleri ilgili kuruluşların ticari markaları veya ticari adlarıdır. Burada açıkça belirtilmemiş tüm haklar, saklı tutulmaktadır.